OFERTA

 

 

Wilgoć w Twoim domu, rozwój pleśni, nieprzyjemne zapachy, zaparowane okna,  odpadający tynk i farba, ciągłe remonty to jest to w czym możemy Ci pomóc. Nasza oferta składa się z trzech modułów:

Montaż Nawiewników Okiennych - Likwidujemy wilgoć kondensacyjną poprzez profesjonalny montaż nawiewników okiennych. Współpracujemy z polskimi producentem nawiewników i jesteśmy autoryzowaną grupą montażową. Działamy pracując na profesjonalnym sprzęcie i zachowując najwyższe standardy. Prowadzimy doradztwo w kwestii doboru nawiewników według Polskiej Normy.

Ozonowanie - Usuwamy nieprzyjemne zapachy, szkodliwe substancje lotne, dym papierosowy, zabijamy pleśnie, roztocza i grzyby   stosując technikę ozonowania.
Ozonujemy klimatyzacje samochodowe i wszelkie pomieszczenia od mieszkań po obiekty wielko powierzchniowe. Pracujemy na ozonatorach polskiej firmy i jesteśmy jej autoryzowanym partnerem.

Osuszanie budynków z wilgoci kapilarnej –  Proponujemy bezinwazyjny system osuszania murów. Firma z którą współpracujemy jako jedna z niewielu w Polsce przeprowadza badania określające przyczyny zawilgocenia budynku, stopień zasolenia murów, monitoruje czy obiekt schnie i doradza w kwestiach renowacyjnych.

 

tel.: 504 294 059___ biuro@dombezwilgoci.pl
BMM 2014